אסתטיקה לגיל השלישי

אסתטיקה לגיל השלישי

יש יותר ויותר נשים וגם גברים בקרב בני הגיל השלישי שמעוניינים לטפח את עצמם ובכך למעשה להוריד כמה שנים במראה ובהופעתם החיצונית ולשמור על חזות רעננה, צעירה וחיונית. אחד הפתרונות המוצעים כיום לאנשים בגיל הזה, הם ניתוחים פלסטיים ומנעד טיפולי אסתטיקה. כיום, ניתן לראות שיש יותר ביקוש אצל מבוגרים מעל גיל 65 לבצע טיפולים של מתיחת פנים וניתוחי עפעפיים, אך הטיפול שנמצא במקום הראשון זה טיפול הזרקת בוטוקס, שנחשב לטיפול לא פולשני שמספק תוצאות יפות. במידה ואת נמצאת בטווח הגילאים הללו ומעוניינת לבצע טיפולי אסתטיקה שישפרו את המראה שלך, במאמר זה נרחיב על אלטרנטיבות טיפול חדשניות. 

תוחלת החיים שהתארכה

לשמחת כולנו, תוחלת החיים ממשיכה להתארך ואנשים רבים לא תופסים את עצמם כזקנים ובהתאם לזאת ירצו לשפר את המראה החיצוני שלהם ולהראות צעירים ובריאים לגילם באמצעות מגוון של טכניקות חדשניות שקיימות בכל ענף האסתטיקה. על כן, האמרה – 'שמה שהטבע נתן אתו צריך להישאר', כבר לא תופסת בקרב נשים רבות בגיל השלישי שמרגישות מיד כיצד מצב הרוח שלהם משתפר פלאים אחרי טיפול להרמת העפעפיים או בוטוקס להעלמת הקמטים וכן הלאה. 

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית

נשים רבות בגיל השלישי ימנעו מללכת לניתוחי פנים לצורך מתיחת פנים בשל הסיכונים הכרוכים בגיל הזה והן יעדיפו לעשות טיפולי בוטוקס, לפחות לחלק מהקמטים בפנים ולשלב עם זה טיפולים בהזרקה של חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית שמספק מראה פנים מתוח ומשולם. הזרקת חומצה היאלורונית תשיב את מראה הפנים כמה שנים אחורה, כמו גם את מחוגי השעון. מדובר בטיפול של העלמת קמטים שנחרטו על הפנים במשך שלושים שנה לפחות, ובצורה קלה ובטוחה ניתן להעלימם לתקופה של שנה, עד לטיפול הבא. חומצה היאלורונית תאפשר לך לבצע עוד טיפולים  אסתטיים, כמו מילוי שקעים שנמצאים סביב העין, הצערת כפות הידיים, עיצוב גבות וכדומה, בנוסף גם  –  מזותרפיה (טיפול שמחייה את עור הפנים ומשפר את הטקסטורה שלו).

העלמת קמטים עם בוטוקס

כאמור, גם בוטוקס וגם חומצה היאלורונית יהוו יחד טיפול משלים. הראשון יטפל בקמט הדינמי והשני בקמט הסטטי. מה שניתן להסיק זה שבוטוקס הוא למעשה לא חומר מילוי קמטים, כי אם חומר שמשתק, שגורם לעצב לא לזוז וכך לא יוצר קמט. על כן, בכל פניה שלך למרפאת אסתטיקה חשוב לטפל רק במרפאה שמנוהלת על ידי קוסמטיקאית מומחית בתחום על מנת שההזרקה תבוצע בהקפדה במינון ובמיקום המדויק, מה שיצמצם כל תופעת לוואי או סיבוך ויספק מראה בעל אפקט טבעי ולא מלאכותי. 

 מתיחת פנים בחוטים נמסים

במידה ותרצי מתיחת פנים דווקא, אולם בהיעדר התערבות כירורגית, מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים היא גם תהיה אפשרות שמוטב לקחת בחשבון. מדובר בטיפול זמני שהאפקט שלו ישמר עד שנה וחצי והוא פשוט וללא חתכים ויתבצע באמצעות חוטים שיוחדרו לעור הפנים ויימסו עם הזמן ובו זמנית יעודדו ייצור קלוגן שמעניק אלסטיות וחיוניות למראה הפנים.

המאמר נכתב ע"י מכון היופי של אקסניה. לפרטים מלאים בקרו באתר.

השינויים שתרגישו אחרי הטיפולים

אחרי מפגש ראשון
הרגשה כללית טובה יותר 72%
אחרי 4-5 מפגשים
הקלה בכאבים הפיזיים כתוצאה מהחרדה או הדיכאון 81%
אחרי 7-10 מפגשים
התמודדות ראשונה בהצלחה מול החרדה או הדיכאון 89%
אחרי 12-14 מפגשים
תדירות התקף החרדה יצנחו פלאים 95%
עד 20 מפגשים
תיפטרו ב-100% מהחרדות והדיכאון! 100%

המלצות חמות של מטופלים

ריקי ט.
קרא עוד
"לראשונה בחיי העזתי להיות מי שאני באמת ובלי לפחד מתגובות של אנשים אחרים"
נחמי ד.
קרא עוד
"הארגון תמך בי לאורך כל התהליך הנפשי שעברתי, וב"ה היום אני חזק יותר מתמיד"
גבי מ.
קרא עוד
"למדתי לאהוב את עצמי, את מי שאני. לא לחיות בתוך מסכה ופחדים וחזרתי לחייך סופסוף"
הקודם
הבא

המאמרים החמים באתר

דילוג לתוכן