צוואה
מאמרי אורח

עריכת צוואה

צוואה הינו מסמך משפטי שפורט את כל הרצונות והבקשות של המצווה, איך יחולק כל עיזבונו ורכושו בעת שלא יהיה בין החיים. את הירושה הוא ייעד

אסתטיקה לגיל השלישי
טיפולים נפשיים

אסתטיקה לגיל השלישי

יש יותר ויותר נשים וגם גברים בקרב בני הגיל השלישי שמעוניינים לטפח את עצמם ובכך למעשה להוריד כמה שנים במראה ובהופעתם החיצונית ולשמור על חזות

שלווה, רוגע, פרחים על בד
מאמרי אורח

קורסים, לימודים ועיסוק כדרך טיפול

מרגישים "מחורפנים" מהמצב? מחפשים תעסוקה לימים בהם אתם בבית? קורסים, לימודים ועיסוק כדרך טיפול הינה תעסוקה מעולה להעביר את הזמן ולהשעיר את הידע.

תכשירים ירוקים וטבעיים
מאמרי אורח

טיפול טנטרה לזוגות

גם אתם נחשפתם למגמה ההולכת וגוברת לאחרונה של טיפולי טנטרה לזוגות? דרך זו משמשת לא רק כדי לעורר מחדש את התשוקה במערכת היחסים שלכם..

מיטת טיפולים
מאמרי אורח

מיטת טיפולים

בחירת מיטת הטיפולים המתאימה לצרכים שלכם, היא לא משימה פשוטה. יש כל כך הרבה אפשרויות וכל כך הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת הקנייה.

דיקור סיני
מאמרי אורח

דיקור סיני

אם אף פעם לא התנסיתם בריפוי הוליסטי כסוג של טיפול, הדיקור יכול להיראות לכם קצת מוזר ואולי גם מפחיד. קראו עוד בנושא דיקור סיני ושיטת הטיפול.

טיפול ממוקד
טיפולים נפשיים

טיפול ממוקד

במאמר הבא הכנו עבורכם מידע מרתק כיצד לבחור מטפל העונה לדרישותיכם, וכמו כן יתרונות וחסרונות של טיפול ממוקד לעומת טיפולים אחרים ודוגמאות מעשיות.

תמיכה בלהט"ב, סמל לעוצמה נפשית, חוסן נפשי
העצמה נפשית

ייעוץ להורי הומוסקסואלים ולסביות

ייעוץ להורי הומוסקסואלים ולסביות נועד לסייע הן להורים בעקבות התפנית אשר חלה בחייהם, והן לילד אשר חווה אף הוא קשיים בעקבות המעמד שנוצר לו במשפחה.

טיפול באמנות, צבעים, עולם
העצמה נפשית

טיפול באמנות

קראו על שיטות טיפול באמנות כאמצעי לריפוי צלקות נפשיות ושחרור לחצים, חרדות, פחדים וקשב וריכוז. המדריך המלא באתר, עם שיטות מוצלחות שעובדות באמת..!

דילוג לתוכן